Hakkımızda

Hakkımızda

İNC Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Ltd. Şt., yirmi yıllık deneyimiyle , dış ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmalara, müşteri odaklı müşavirlik ve lojistik hizmeti vermektedir.

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan şirketimiz, ilgili kanun ve mevzuata uygun tarzda iş süreçlerini takip ederek, müşterilerine hızlı, şeffaf ve sonuç odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, satış süreci öncesinde talep edilen her türlü danışmanlık hizmetini eksiksiz sunarken, satış sonrasında da değerli müşterilerin yanında yer almaktadır.

Türkiye’nin dünya ekonomisinde önemli bir yer edindiği, ticaretin küreselleştiği günümüzde, risk faktörü de artmakta, ithalat ve ihracat işlemlerinde önemsizmiş gibi görünen basit hatalar, ciddi maddi kayıplara yol açmaktadır. Gümrükleme süreçlerinde gecikme yer yer güven bunalımına da yol açmakta , firma ismine gölge düşürmektedir. Müşterilerimizle bilgiyi doğru ve hızlı biçimde paylaşmak, firmaların ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmek, değerlerimiz arasında en ön sırada yer almaktadır.

İNC Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Ltd. Şt. tecrübeli, dürüst müşavir ve diğer ekip üyeleriyle, ithalat ve ihracat işlemlerini mevzuata uygun şekilde titizlikle takip ederek, dosyaları hızlı ve sorunsuz bir disiplinle sonuçlandırır. Gümrükleme işlemlerinin hangi aşamada olduğu şeffaflık içinde an be an müşteriyle paylaşılır.

İNC Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Ltd. Şt. firmaların başarı ve büyümelerine katkıda bulunmayı temel misyon kabul etmiştir.

İNC Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Ltd. Şt. yirmi yılı aşan tecrübesi ve deneyimli, dürüst kadrosuyla kaliteden ve güvenilirlikten taviz vermeden ilerleyerek, sektörde saygın bir edinmeyi ilke edinmiştir.

Temel değerlerimizden taviz vermeden, dünya pazarında tercih edilen bir iş ortağı olma yolunda kararlı adımlarla yürüyeceğiz.

Back to top